Zápis #4 – Předvečer Všech svatých

20. listopadu 2017 v 15:26 | Faye |  1. ročník (2005/2006)
31.10.2005
Bradavice, Společenská místnost Havraspáru

Milý deníčku,
holky se naštěstí zase usmířily (a doufám, že jim to vydrží delší dobu než naposled) a tak jsme si všechny tři mohly Halloween užít společně.

Hned po příchodu do společenské místnosti na nás čekalo překvapení v podobě "výzdoby" naší společenské místnosti. Stoly a židle byly rozházené, některé židle dokonce rozmlácené, všude samé lebky, kostlivci, pavučiny a krev. Bylo to dokonalé! Chvilku jsme se tím kochaly a pak jsme se vydali na snídani.

Ve vstupní síni to vypadalo hodně podobně. Navíc tam byla nastražená jakási neviditelná přenášedla. Když někdo do nějakého vstoupil, objevil se někde jinde. Ze začátku to byla sranda, ale po chvíli to vypadalo, že neustále přibývají další a další. Naštěstí během dne jsem si na to trochu zvykla a zapamatovala si bezpečnou cestu zpět. Ve velké síni byl podobný nepořádek. Po chvilce se nám ale podařilo najít tři nerozbité židle vedle sebe, a tak jsme se nasnídaly.

Během dopoledne se také ozvalo z rozhlasu, že kdo chce, může si přijít vytvořit kostým na ples, který se měl konat večer. Další informací bylo, že v tom bordelu, co se nacházel na chodbě, jsou umístěny dárky, které máme hledat. Nejdříve jsme si šly vytvořit kostým. Rose měla hned jasno, chtěla jít za Rusalku. My s Iz jsme ale dlouho nevěděly, nakonec jsme se rozhodly, že půjdeme za šachové dámy. Já šla za černou, Iz za bílou. Bylo tam připraveno spoustu druhů oblečení, které jsme si dle libosti mohli obarvit, nebo upravit. Já to měla dost jednoduché. Prostě jsem si nabrala oblečení, hodila ho do kádě s černou barvou a bylo to. Chvíli jsme se zašly podívat do síně na ples, najedly se, napily a pak jsme se vydaly hledat ty schované dárky. První jsem našla v hromadě zničených knih před knihovnou. V pytlíku byla lucerna, křesadlo a lístek s hádankou, který nás poslal do sovince. Další stanoviště byly u ošetřovny, zkouškové místnosti, v mučírně, u vchodu do nebelvíru,… Bylo toho dost. Nakonec jsem si na kolej odnášela teplákovku, strašidelného plyšáka (ten je mimochodem boží, říká mi, jak mě nemá rád), nějaké sladkosti a spoustu dalších věcí.


Byl to vážně skvělý den. Až na toho obrovského pavouka, který stojí vedle vchodu k nám na koleje. Je fakt hnusnej. Ale už jsem pěkně utahaná, takže delší zápis ode mě nečekej. Dobrou noc.
~ Faye ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.