Adresář

25. listopadu 2017 v 9:05 | Faye
(Pozn. Znovu upozorňuji, nejedná se o mé názory, ale názory Faye! Článek bude postupně aktualizován.)

Aktualizováno: 25.12.2017

Ash Sealen
Druhák z Havraspáru. Motá se okolo něj spousta holek, a občas se kvůli tomu dostává do problému. Jinak super kluk, se kterým se dobře kecá po večerech. Nemá rád dějiny, hlavně prof. Gratha. Chodí s Rachel Dewey.

Alashama Mang-Quartanon
Učitelka lektvarů. Většinou není ve škole a hodiny s ní hodně odpadají. Prý je to normální.

Avaline TennesleyDENÍK
Prvačka ze Zmijozelu. Ráda provokuje. Často chodí s Ethanem. Buď nejlepší kamarádka Charlotte, nebo její úhlavní nepřítelkyně. Nejspíš kamarádky, ale těžko říct.

Bertha Stuffy
Prvačka z Mrzimoru. Při zařazování rozsedla stoličku, má ráda dorty. Krátce po začátku roku zmizela.

Carter Goldenstein
Zmijozel, opakuje prvák. Byl pod vlivem láskonoše společně s Iz. Moc ho neznám, většinou bývá tichý, ale co jsem si všimla, hodně (možná až moc) se snaží zalíbit profesorům. Chce být ze všech nejlepší, a když se mu něco nepodaří dost ho to rozhodí. To máme společné.

Courtney Beckett
Prvačka z Havraspáru, bývalá spolubydlící na koleji. Občas se objeví, dopíše si sešity, nají se a zase zmizí.

Daniel Kings
Prvák z Havraspáru. Po začátku roku zmizel. A ke konci roku se zase objevil. Z kouzelnické rodiny, žije s babičkou, o kterou se staral, když byla nemocná.

Dexter McCarthy
Prvák. Milý kluk, ale už dlouho se neukázal.

Emily HarrisonDENÍK
Primuska z Havraspáru. Pracuje na ošetřovně, skvěle hraje na housle. Na koleji se ale moc nezdržuje. Členka havraspárského famfrpálového týmu.

Ethan Natherny
Prvák ze Zmijozelu. Nejdříve byl hodně nevýrazný, skoro vůbec jsem si ho nevšimla. Ani nevím, jestli chodil na hodiny. Poslední dobou se ale začíná dost projevovat. A stejně jako Avaline a Charlotte - rád provokuje. Jeho terčem bývám občas i já, ale moc mi to nevadí, je celkem neškodnej.

Charlotte Lamonia
V podstatě to samé co u Avaline. Prvačka ze Zmijozelu. Ráda provokuje a kouzlí v hodinách. Je vysazená na Marka. Buď nejlepší kamarádka Avaline, nebo její úhlavní nepřítelkyně. Nejspíš kamarádky, ale těžko říct.

Christian Archer
Kolejní ředitel Nebelvíru. Vyučuje létání a vede divadelní klub. Další skvělý učitel, umí ale být i přísný.

Isabelle BradfordDENÍK
Nejlepší kamarádka, spolubydlící na koleji. Zábavná, ochotná, sebevědomá, občas ale pěkně paličatá. Má ráda koně a famfrpál. Jednou by chtěla hrát za Holyheadské Harpyje. Dost často vynechává hodiny a hodně spí. Byla pod vlivem láskonoše společně s Carterem, stále po něm pokukuje.

Jasmine Cole
Prvačka z Havraspáru, bývalá spolubydlící na koleji. Po začátku roku zmizela.

Jennifer Claire
Prefektka z Mrzimoru. Chodí se mnou na divadlo a o prázdninách nás s Iz pozvala na pizzu. Velmi upovídaná, ráda se sází s profesorkama. Má starší nevlastní sestru, která pracuje v knihkupectví na příčné a chodí s jedním z učitelem z Bradavic. Od ní to ale prý nevíme.

John Reavey
Prvák z Havraspáru. Do školy nastoupil později kvůli pohřbu svých rodičů. Po začátku roku zmizel.

Jon Grath
Starší učitel dějin. Je docela přísný, a myslím, že jsem asi jediná, které jeho hodiny nevadí. Přijdou mi celkem zajímavé.

Kalena RealmDENÍK
Prefektka z Havraspáru. Dobře se s ní povídá, když může, ochotně poradí nebo pomůže. Má ráda draky. Členka havraspárského famfrpálového týmu. Je rozhádaná s Ashem a nejspíš i Veltem.

Lillyan Hind
Starší holčina z Nebelvíru. Pracuje v čajovém koutku. Je moc příjemná. Od aféry s láskonošem do čajového koutku chodím jen v případě, že je tam ona. Má rozkošného králíčka jménem Tlapička.

Linda Tacer
Prvačka z Havraspáru, bývalá spolubydlící na koleji. Po začátku roku zmizela. Objevila se ke konci roku, byla nemocná (dračí spalničky).

Lisa Harper
Prvačka z Nebelvíru. Zdá se v pohodě. Jedná z mála, co pravidelně chodí na hodiny. Chodí se mnou i na divadlo. O prázdninách jsem s ní strávila hodně času. Dobře se s ní povídá. Stejně jako já ráda plave a tancuje.

Lucas Bekusior
Prvák z Nebelvíru. Moc ho neznám, ale je o něco klidnější než Mark.

Mark Hover
Prvák z Nebelvíru. Hodně zvláštní kluk. Neustále někde poletuje, hlásí se, když nemá a mívá až hloupé dotazy. Učitelé jsou z něho občas zoufalí. Zvlášť prof. Archer vypadá, že by ho občas nejradši přetáhl koštětem po hlavě. Prý si chodí povídat s rodiči na záchod.

Natalie Hatharray
O rok starší holčina z Mrzimoru. Milá a hodně ukecaná a baví se snad s každým. Taky má vždycky tašku plnou jablíček, které ráda nabízí ostatním. Sama si ale od ostatních nerada něco bere. Nerada zůstává ostatním dlužná. Kamarádka Stelly.

Nomos Aquarin
Kolejní ředitel Mrzimoru. Vyučuje astronomii, ale hodiny s ním většinou odpadají. Takže je těžké si na něj udělat názor, vypadá ale celkem v pohodě.

Oliver Blackwood
Kolejní ředitel Havraspáru, vyučuje obranu proti černé magii a bylinkářství. Prý chodí každé ráno běhat na famfrpálové hřiště.pokaždé slibuje, že se brzy zase zastaví za námi na kolej. Moc často ho tam ale nevídáme. Když se ale přece jen zastaví, většinou si s námi sedne a povídá.

Rachel Dewey
Prefektka ze Zmijozelu, chodí s Ashem. Pracuje v čajovém koutku. Moje hlavní podezřelá z nalití láskonoše do čaje. Od té doby, pokud má službu v koutku ona, nechodím tam. I když si nemyslím, že to udělala znova. Jistota je ale jistota.

Rose Dragon
Opakovala prvák, o dva roky starší. Dost často a ráda kouzlí. Paličatá podobně jak Iz. Občas je obtížné sledovat, s kým se baví a s kým ne. Často na nějakou dobu zmizí a pak se zase objeví. Často také bývá nemocná.

Sandy Tyler
Starší učitelka přeměňování, která se ráda obléká trochu výstředně. Na hodinách nás oslovuje Drahouškové, a snaží se o to, aby hodiny byly co nejzajímavější. Hodně si zakládá na tom, aby všichni nosili předepsané uniformy. Další skvělá učitelka.

Scarlett Leadenrose
Zástupkyně kolejního Havraspáru. Vede klub mudlů a vyučuje studium mudlů. Vyřizuje naše kolejní objednávky. Přestěhovala mě k Iz na pokoj. Skvěle se s ní povídá. Další skvělá profesorka.

Stella Flores
O rok starší holčina z Mrzimoru. Stejně jako Nat, milá a hodně ukecaná. Potkala jsem se s ní už ve škole, když nám ukazovala kabinet profesorky Fowler.

Sydney Seabrooke
Prefektka z Havraspáru a kapitánka havraspárského famfrpálového týmu. Na koleji moc není.

Tamara Fowler
Kolejní ředitelka Zmijozelu, učí nás kouzelné formule a vede klub pečení. Zdá se v pohodě.

Velt Lambdoy
Šesťák z Havraspáru. Dost často ho není vidět. Má rád bylinkářství. Poradí, pomůže, ale kouzla dopředu zásadně nevyzrazuje. Je pro mě trochu jako můj starší brácha.

Vivien LaMalet
Zástupkyně kolejní Zmijozelu. Francouzka, učí nás obranu proti černé magii a vede keramický kroužek. Opravdu skvělá profesorka.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anonym Anonym | 27. listopadu 2017 v 12:23 | Reagovat

Fakt máš u Kaleny napsáno, že je prefekt nebelvíru? :D

2 Faye Faye | 27. listopadu 2017 v 14:54 | Reagovat

[1]: Jop, fakt  to tam bylo napsané :-) Díky za upozornění, je to opraveno. To je tak, když to všechno sepisuju v noci :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.