Faye Ivers

5. října 2017 v 2:17 | Faye |  Faye Ivers

Faye Ivers

MUDLOVSKÝ ŽIVOT

Faye Ivers se narodila 14. února 1994 v Cambridgi Kevinu Iversovi, stavebnímu inženýrovi původem z Irska, a Emilii Ivers, pediatričce s předky z Francie. Faye byla pro své rodiče vymodleným dítětem a po dlouhých deseti letech se dočkala i mladšího brášky Lucase, s kterým je její maminka momentálně na mateřské dovolené.

Faye je drobné a malé postavy, měří 143 cm. Má dlouhé hnědé vlasy, které si často zaplétá do copu, zelené oči a světlou pleť. Když promluví, můžete slyšet slabý irský přízvuk, který pochytila od svého tatínka a jeho rodičů, ačkoliv sama v Irsku nikdy nebyla.

Povahově je milá, a na svůj věk velmi chytrá dívka, ačkoliv poslední dobou je velmi plachá a má problém oslovit cizí lidi. Na základní škole, kterou navštěvovala před nástupem do Bradavic neměla mnoho přátel. Ve skutečnosti pouze jednu velmi dobrou kamarádku Chloe. U ostatních spolužáků nebyla velmi oblíbená. Souviselo to především s jejích chytrostí a skutečnosti, že učitelé ji měli v oblibě a ostatním spolužákům ji často dávali za vzor. Spolužáci jí tak dost často v lepším případě pouze ignorovali, v horším případě jí uráželi, schovávali věci a prováděli různé lumpárny. Tyto problémy však Faye tajila jak před učiteli, tak i rodiči. Ve škole s ní tedy bavila pouze (pokud nepočítáme učitele) Chloe, která sice ve škole nevynikala tolik jako Faey, přesto s ní trávila veškerý volný čas, a Faye ji často pomáhala s učením.

Faye ráda čte, plave, tancuje a kreslí. Učila se také hrát na klavír, to ji ale moc nebavilo.

Poté, co Faye obdržela svůj přijímací dopis z Bradavic, se těšila, že bude moci začít odzačátku. Nadruhou stranu se děsila skutečnosti, že už vedle sebe nebude mít ráznou Chloe, která se nikdy neváhala jí zastat a nesčetněkrát jí byla oporou.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.